Casa Valquirico 4 Villa
De 1-slaapkamer Casa Valquirico 4 Villa bevindt zich op ongeveer 10 minuten rijden van Audi Factory en binnen 25 km van de luchthaven Puebla-Hermanos Serdan. Koffie- en theevoorzieningen, een bureau, een flatscreen TV met satellietzenders evenals een keuken met een magnetron en een koelkast zijn aanwezig in de villa.
De woning biedt een verblijf binnen 10 minuten met de auto van Iglesia de Santa Maria de la Asuncion. De 1-badkamer villa is op 6-km afstand van Val'Quirico.
De gesitueerde in Puebla Casa Valquirico 4 Villa heeft in totaal 1 slaapkamers. Er zijn 1 badkamers in de woning.
Het is 21 minuten rijden naar de luchthaven.
- Luchthavens
- Luchthaven Puebla-Hermanos Serdan22 km
Hotelfaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Casa Valquirico 4 Villa?
Gasten van Casa Valquirico 4 Villa kunnen hun auto parkeren op parkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Puebla-Hermanos Serdan van Casa Valquirico 4 Villa?
Er is een 25-km afstand tussen Puebla-Hermanos Serdan en Casa Valquirico 4 Villa. - ❓
Hoeveel kost het om Casa Valquirico 4 Villa te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Casa Valquirico 4 Villa is $61. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Welke betaalmethoden staat de villa toe?
De villa accepteert betalingsmethoden zoals Visa en Mastercard. - ❓
Vind ik een werkruimte in deze villa?
Ja, deze villa biedt een werktafel aan.